top of page

Groupe de Widad Anoua Clothing

Public·52 membres

Jong Utrecht Telstar kijken 4 december 2023 TV


24 aug 2021 — Livestream Jong FC Utrecht - Telstar - Kijk vrijdag 27 augustus om 20.00 uur naar flitsen van de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie!


(LIVESTREAM!) Jong Utrecht Jong PSV kijken 1 december 2023 Programma Jong FC Utrecht Aankomende wedstrijden · Jong FC Utrecht - Jong PSV. Vrijdag 1 december 20.00 uur · Jong FC Utrecht - SC Telstar. MVV Jong AZ kijken 1 december 2023 Sport 3 dagen geleden — Eerste Divisie 01/12/2023. Jong Utrecht MVV kijken 30.10.2023 Jong Utrecht MVV kijken Telstar en Jong Ajax - Jong AZ. 12 kijken we vooruit ... Twente telstar live kijken >> Live Utrecht W - ADO Den Haag stream kijken. FC TWENTE-PEC Zwolle LIVE STREAM Jong PSV Telstar kijken streaming 14 augustus 2023 [horloge@@@] Jong PSV ... Video Speelronde 8 (2023/2024) · Samenvatting Jong FC Utrecht – NAC Breda (02-10-2023) · Samenvatting Telstar – Jong Ajax (29-09-2023) · Samenvatting TOP Oss – FC Emmen ... FC Köln (Viaplay) Zaterdag 15:30 uur: Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim (Viaplay) 15:30 uur: Bayern München - TSG Hoffenheim (Viaplay) 15:30 uur: VfL Bochum - VfL Wolfsburg (Viaplay) 15:30 uur: RB Leipzig - 1. FC Heidenheim (Viaplay) 16:00 uur: Arsenal - Wolverhampton Wanderers (Viaplay) 16:00 uur: Brentford - Luton Town (Viaplay) 16:00 uur: Burnley - Sheffield United (Viaplay) 18:30 uur: Nottingham Forest - Everton (Viaplay) 18:30 uur: VfB Stuttgart - Werder Bremen (Viaplay) 21:00 uur: Newcastle United - Manchester United (Viaplay) Zondag15:00 uur: AFC Bournemouth - Aston Villa (Viaplay) 15:00 uur: Chelsea - Brighton & Hove Albion (Viaplay) 15:00 uur: Liverpool - Fulham (Viaplay) 15:00 uur: West Ham United - Crystal Palace (Viaplay) 15:30 uur: 1. Keeperswissel bij Telstar. Ronald Koeman keert ten koste 9 uur geleden — Ronald Koeman keert maandagavond tijdens de uitwedstrijd tegen Jong FC Utrecht terug op het doel bij Telstar kijken van de tegenstander, de ... Ajax.nl: Officiële website AFC Ajax Amsterdam Jong FC Utrecht. Competitie: Keuken Kampioen Divisie; Datum: ma. 05 februari 2024 20:00; Teams: Jong FC Utrecht - Jong Ajax. Jong Ajax. Voetbal op tv vandaag en dit weekend: ESPN, Ziggo Sport en ViaplayZondag, 3 december 2023 om 11:30 • Jonathan van Haaster • Laatste update: 16:03 In dit wekelijkse overzicht staat het volledige televisieschema van de nieuwe speelronde in de Keuken Kampioen Divisie, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A en Ligue 1. Indien relevant worden ook de wedstrijden uit de Jupiler Pro League, Süper Lig, Liga Portugal, Schotse Premiership en bekerwedstrijden in het televisieschema meegenomen. ADO Jong Utrecht kijken stream 27 november 2023 7 dagen geleden — ADO Jong Utrecht kijken stream 27 november 2023 ADO · ADO Den Haag · 27 nov 20:00 · Jong FC Utrecht · JUT · Alle wedstrijden . Telstar kijken in 2023/24: live stream van elke wedstrijd 15 sep 2023 — Waar kun je alle wedstrijden van Telstar live kijken in 2023 op tv en met online stream? Jong FC Utrecht, 15, 16, ❌ ✓ ❌ ➖ ➖. 16, MVV, 16 ... Eerst op volgorde van tijd per zender (ESPN, Ziggo Sport en Viaplay), daarna door elkaar gehusseld in het onderste kopje 'totaalvoetbal'. Bij de Keuken Kampioen Divisie staat vermeld of een wedstrijd ook niet wordt uitgezonden. ESPN: Eredivisie & Keuken Kampioen Divisie Vrijdag20:00 uur: sc Heerenveen - Almere City (ESPN 2 & ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Willem II - FC Emmen (ESPN 3 & ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Den Bosch - Jong Ajax (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Dordrecht - Roda JC Kerkrade (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Groningen - VVV-Venlo (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Helmond Sport - ADO Den Haag (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Jong FC Utrecht - Jong PSV (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: MVV Maastricht - Jong AZ (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: SC Cambuur - FC Eindhoven (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: TOP Oss - De Graafschap (ESPN 1, schakelkanaal)Zaterdag18:45 uur: FC Volendam - PEC Zwolle (ESPN 2)20:00 uur: Fortuna Sittard - Vitesse (ESPN 1)20:00 uur: RKC Waalwijk - Excelsior (ESPN 3)21:00 uur: Heracles Almelo - Sparta Rotterdam (ESPN 2)Zondag12:15 uur: Feyenoord - PSV (ESPN 1) 14:30 uur: Go Ahead Eagles - FC Twente (ESPN 3)14:30 uur: NEC - Ajax (ESPN 2)16:45 uur: FC Utrecht - AZ (ESPN 1)Maandag20:00 uur: De Graafschap - FC Dordrecht (ESPN 1) 20:00 uur: Jong PSV - NAC Breda (Geen live-uitzending)20:00 uur: Jong FC Utrecht - Telstar (Geen live-uitzending)Ziggo Sport: LaLiga, Serie A, Ligue 1, Süper Lig, Liga Portugal, Jupiler Pro League en FA CupVrijdag20:45 uur: AC Monza - Juventus (Ziggo Sport Voetbal)20:45 uur: KVC Westerlo - Anderlecht (Ziggo Sport Docu) Zaterdag14:00 uur: Girona - Valencia (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)15:30 uur: FA Cup - Super Feed (Ziggo Sport Racing) 16:15 uur: Athletic Club - Rayo Vallecano (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)17:00 uur: Pendikspor - Galatasaray (Ziggo Sport Docu) 18:00 uur: Lazio - Cagliari (Ziggo Sport Voetbal)18:30 uur: Real Madrid - Granada (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)19:00 uur: FC Famalicão - FC Porto (Ziggo Sport Racing) 20:45 uur: AC Milan - Frosinone (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)21:00 uur: FC Nantes - OGC Nice (Ziggo Sport Voetbal)21:00 uur: Osasuna - Real Sociedad (Ziggo Sport Docu) Zondag13:00 uur: Le Havre - Paris Saint-Germain (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)13:30 uur: KRC Genk - KAA Gent (Ziggo Sport Voetbal)15:00 uur: AS Monaco - Montpellier (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)16:15 uur: UD Almería - Real Betis (Ziggo Sport Voetbal)16:45 uur: FA Cup: Wrexham AFC - Yeovil Town (Ziggo Sport Racing) 18:30 uur: Sevilla - Villarreal (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)18:30 uur: Club Brugge - Standard Luik (Ziggo Sport Voetbal)19:00 uur: Moreirense - Benfica (Ziggo Sport Docu)20:45 uur: Napoli - Internazionale (Ziggo Sport Voetbal)21:00 uur: FC Barcelona - Atlético Madrid (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)Maandag18:00 uur: Fenerbahçe - Sivasspor (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)20:45 uur: Torino - Atalanta (Ziggo Sport Docu)21:15 uur: Sporting Portugal - Gil Vicente (Ziggo Sport Voetbal)Viaplay: Premier League & BundesligaVrijdag20:30 uur: SV Darmstadt 98 - 1. FC Köln (Viaplay) 20:45 uur: AC Monza - Juventus (Ziggo Sport Voetbal)20:45 uur: KVC Westerlo - Anderlecht (Ziggo Sport Docu) Zaterdag14:00 uur: Girona - Valencia (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)15:30 uur: FA Cup - Super Feed (Ziggo Sport Racing) 15:30 uur: Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim (Viaplay) 15:30 uur: Bayern München - TSG Hoffenheim (Viaplay) 15:30 uur: VfL Bochum - VfL Wolfsburg (Viaplay) 15:30 uur: RB Leipzig - 1. FC Heidenheim (Viaplay) 16:00 uur: Arsenal - Wolverhampton Wanderers (Viaplay) 16:00 uur: Brentford - Luton Town (Viaplay) 16:00 uur: Burnley - Sheffield United (Viaplay) 16:15 uur: Athletic Club - Rayo Vallecano (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)17:00 uur: Pendikspor - Galatasaray (Ziggo Sport Docu) 18:00 uur: Lazio - Cagliari (Ziggo Sport Voetbal)18:30 uur: Real Madrid - Granada (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)18:30 uur: Nottingham Forest - Everton (Viaplay) 18:30 uur: VfB Stuttgart - Werder Bremen (Viaplay) 18:45 uur: FC Volendam - PEC Zwolle (ESPN 2)19:00 uur: FC Famalicão - FC Porto (Ziggo Sport Racing) 20:00 uur: Fortuna Sittard - Vitesse (ESPN 1)20:00 uur: RKC Waalwijk - Excelsior (ESPN 3)20:45 uur: AC Milan - Frosinone (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)21:00 uur: FC Nantes - OGC Nice (Ziggo Sport Voetbal)21:00 uur: Osasuna - Real Sociedad (Ziggo Sport Docu) 21:00 uur: Newcastle United - Manchester United (Viaplay) 21:00 uur: Heracles Almelo - Sparta Rotterdam (ESPN 2)Zondag12:15 uur: Feyenoord - PSV (ESPN 1) 13:00 uur: Le Havre - Paris Saint-Germain (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)13:30 uur: KRC Genk - KAA Gent (Ziggo Sport Voetbal)14:30 uur: Go Ahead Eagles - FC Twente (ESPN 3)14:30 uur: NEC - Ajax (ESPN 2)15:00 uur: AS Monaco - Montpellier (Ziggo Sport & Ziggo Sport Select)15:00 uur: AFC Bournemouth - Aston Villa (Viaplay) 15:00 uur: Chelsea - Brighton & Hove Albion (Viaplay) 15:00 uur: Liverpool - Fulham (Viaplay) 15:00 uur: West Ham United - Crystal Palace (Viaplay) 15:30 uur: 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg (Viaplay) 17:30 uur: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund (Viaplay) 17:30 uur: Manchester City - Fulham (Viaplay) 19:30 uur: FC Augsburg - Eintracht Frankfurt (Viaplay) TotaalvoetbalVrijdag20:00 uur: sc Heerenveen - Almere City (ESPN 2 & ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Willem II - FC Emmen (ESPN 3 & ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Den Bosch - Jong Ajax (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Dordrecht - Roda JC Kerkrade (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: FC Groningen - VVV-Venlo (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Helmond Sport - ADO Den Haag (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: Jong FC Utrecht - Jong PSV (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: MVV Maastricht - Jong AZ (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: SC Cambuur - FC Eindhoven (ESPN 1, schakelkanaal)20:00 uur: TOP Oss - De Graafschap (ESPN 1, schakelkanaal)20:30 uur: SV Darmstadt 98 - 1. Voorbeschouwing Jong Utrecht - Telstar Eerste Divisie 2023 over 7 uur — In de Eerste Divisie 2023/2024 neemt Jong Utrecht het maandag 4 december 2023 om 20:00 uur in eigen huis op tegen Telstar.


Jatin Sharma
Jatin Sharma
Dec 04, 2023

World's no1 website for watching all sports in HD


https://allin1.cx/


World's no1 website for watching all sports in HD


https://allin1.cx/

Like

À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...
bottom of page