top of page

Groupe de Widad Anoua Clothing

Public·42 membres

Zvijezda Zrinjski uživo 4 decembar 2023 Gledaj

prije 56 minuta — FK Zvijezda 09 HŠK Zrinjski Mostar rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 4. pro 2023. u 12:00 UTC u na Premijer Liga, .

Posebno dramatično bilo je na Anfieldu i Stamford Bridgeu gdje su pobjede upisali Liverpool i Chelsea. prije 5 sati 10 Milan Đurić ponovo pogodio za Veronu u remiju protiv Udinesea Udinese i Verona remizirali su rezultatom 3:3 u 14. kolu italijanske Serije A, a u listu strijelaca upisao se i bosanskohercegovački napadač Milan Đurić. ABA liga Crvena zvezda deklasirala Cibonu Košarkaši Crvene zvezde pobijedili su Cibonu rezultatom 84:56 u 10. kolu ABA lige. NBA prije 19 sati 05: Phoenix bolji od Memphisa, dobra partija Jusufa Nurkića Sunsi u drugom poluvremenu došli do preokreta i pobjede. 09 Pobjeda Borca protiv Slobode: Prvi poraz za Tuzlake u Mejdanu Sloboda je poražena na svom parketu od Borca rezultatom 65:81 u devetom kolu Prvenstva Bosne i Hercegovine za košarkaše. kolu španske La Lige. Serie A 36 Ubjedljiva pobjeda Intera u Napulju za povratak na prvo mjesto Inter je rezultatom 0:3 pobijedio na gostovanju protiv Napolija u derbiju 14. kola italijanske Serije A. Ostale lige 11 Demirović dvostruki asistent u pobjedi Augsburga Augsburg je večeras savladao Eintracht Frankfurt rezultatom 2:1 u 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. Budimir: Učinili smo dovoljno da pobijedimo, nadam se da se niko nije povrijedio 34 Siromašna predstava u Gabeli: GOŠK i Široki Brijeg podijelili bodove prije 4 sata 16 Čataković: Istovremeno sam igrao za seniore, juniore i futsal ekipu Hamza Čataković, napadač FK Sarajevo, gostovao je u sedmoj epizodi klupskog podcasta gdje je govorio o mnogim temama. Još nema golova, a Slovan je sada malo došao 'do daha'. Igra se najviše na sredini terena. Slovaci su imali jedan opasan slobodan udarac, ali bez veće opasnosti po Mostarce. 29'Novi udarac iz ugla za Mostarce, ali bez veće opasnosti po gol Milana Borjana. 27'U Mostaru je trenutno 32 stepena, pa je sudijski tim odlučio dati pauzu za osvježenje. Mostarci nastavljaju da borde svoju ekipu, koja dominira. 26'Sada jedan duži napad Slovana. AZ Zrinjski uživo gledaj 30. 11. 2023 Streaming prije 2 sata prije 3 dana — — Čelik Zrinjski uživo prijenos gledaj 2 novembar 2023 BVB gegen Chelsea im Live-Stream 15. 41'Nova pauza za igrače, ovog puta se na povredu žali jedan igrač Zrinjskog. Sada imaju i slobodan udarac u opasnoj zoni. Mostarci su u defanzivi u prvom dijelu drugog poluvremena. 49'Bolji start Slovana, definitivno se čini da su na teren izašli u nadi da će preuzeti kontrolu nad utakmicom. Ipak, i Zrinjski je opasan. 46'Počelo je drugo poluvrijeme, sretno Mostarci! 45+6'Kraj prvog poluvremena, Zrinjski - Slovan 0:0. GOŠK Gabela Široki Brijeg uživo prijenos gledaj 3 decembar 2 prije 17 sati — prije 31 minutu — (GLEDAJTE UŽIVO! ) GOŠK Gabela Široki Brijeg gledaj 3 decembar 2023 29. okt 2023. — Posušje HŠK Zrinjski uživo gledaj 29... kolu njemačke Bundeslige. 15: EHF Evropski kup: Rukometaši Slobode ostvarili historijski uspjeh Rukometaši tuzlanske Slobode ostvarili su danas najveći uspjeh na međunarodnoj sceni u klupskoj historiji. Reprezentacije prije 11 sati 13: 56 Dalić: Teška skupina na EP, ali imat ćemo veliku podršku navijača Nogometna reprezentacija Hrvatske nakon žrijeba se našla u grupi sa Španijom, Italijom i Albanijom na Evropskom prvenstvu. FIBA 05 Džanan Musa blistao protiv bivšeg kluba i predvodio Real do pobjede Real Madrid je danas ostvario ubjedljivu pobjedu nad Breoganom u susretu 12. kola španske Endesa lige. Premier League 25 Spektakularne utakmice na Anfieldu i Stamford Bridgeu okončane pobjedama domaćih Odigrane su u popodnevnom terminu četiri utakmice 13. kola engleskog Premiershipa. Velež Mostar HŠK Zrinjski uživo prijenos gledaj 13 novembar 13. nov 2023. — — Kolo će otvoriti fudbaleri Borca i Zvijezde 09. [POTOK] Široki Brijeg Borac Banja Luka prijenos 27. 09. 2023 pprije 5 dana — 23 Sloga Doboj ... kolo): Tuzla City - Željezničar 3:0 Tuzla City je ostvario ubjedljivu pobjedu protiv Željezničara na Tušnju, u meču 16. 01. 2023 21: 33 PREMIJER LIGA BiH (16. kolo): Velež - Sarajevo 1:0 Velež je pobijedio Sarajevo u susretu 16. SuperSport HNL 22: 15 HAJDUK vs GORICA 3:0 (17. Lana Pudar na EP u Rumuniji lovi nove medalje, sve utrke u direktnom TV prijenosuOd 5. do 10. decembra u rumunskom Otopeniju održat će se Europsko seniorsko prvenstvo u 25 metarskim bazenima, a BiH će predstavljati naša najbolja plivačica Lana Pudar (17). Pudar će nastupiti u disciplinama 100 i 200 metara delfin, a iz njenog kluba je saopšteno da će prvi nastup imati u srijedu 6. Nadamo se da će Mostarci uspjeti doći do gola, koji bi bio kruna ovog ogromnog pritiska od početka meča. 20'Na nekih 20 minuta od početka utakmice, Zrinjski apsolutno dominira. Imaju više loptu u posjedu (60 posto), te imaju dva šuta i dva udarca iz ugla. Slovaci još ne mogu doći do ozbiljne igre, mada su priprijetili nekoliko puta. Zrinjski uživo | Nogomet, Bosna & Hercegovina Nogomet, Bosna & Hercegovina: Zrinjski rezultati uživo, rezultati, raspored Zvijezda 09 - Zrinjski, 09. Zvijezda vs Zrinjski Livescore and Live Video Zvijezda played Zrinjski at the Premier Liga of Bosnia And Herzegovina on November 2. The match kicked off 12:30 UTC. Zvijezda won 2-0. [[GLEDAJ@]] Zvijezda Zrinjski uživo prijenos gledaj 4 decemb prije 41 minutu — Zvijezda (GLEDAJ@@) Zvijezda 09 Sloga Doboj gledati. [sport uživo Zrinjski Široki Brijeg uživo prijenos gledaj 22 novembar 202 prije 3 Zvijezda Zrinjski uživo prijenos gledaj 04/12/2023 Uživo. GoUživo. Gošk - Široki Brijeg. Fudbal Premijer liga BiH. 03. 12. 20:45. Uživo... kola Premijer lige BiH odigrat će sutra u Ugljeviku ekipe Zvijezde 09 i Zrinjskog. prije 10 sati 14: 43 Posušje rutinski do pobjede nad Igmanom na Mokrom Docu Ekipa Posušja ostvarila je danas pobjedu nad Igmanom na Mokrom Docu, u utakmici 16. kola Premijer lige BiH. Najnovije Najčitanije La Liga prije 2 sata 23: 02 Joao Felix pogodio za pobjedu Barcelone protiv Atletica: Velike zasluge za trijumf idu i Peni Barcelona je rezultatom 1:0 savladala Atletico Madrid u 15. Zvijezda Zrinjski uživo prijenos 04/12/2023 Sport TV prije 46 minuta — Zrinjski Široki Brijeg uživo prijenos 22 novembar 2023 4. no 4. nov 2023. — — — Kolo će otvoriti fudbaleri Borca i Zvijezde 09. [POTOK] Široki ... Široki Brijeg - Zrinjski, 14. Zrinjski... Uživo iz Mostara: HŠK Zrinjski - Slovan Bratislava 0:1 25. jul 2023. — Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo. ba, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice iz Mostara, nu drugom pretkolu Ligu prvaka u kojem... 38'Iako se Slovan oslobodio pritiska, osjećaj ostaje da je Zrinjski daleko bolji u ovom meču. Šteta što do sad ovu inicijativu nisu pretvorili u pogodak. 35'Kratka pauza za fudbalere oba tima, jedan igrač Slovana je zatražio medicinsku pomoć. 32'Više od pola sata igre je prošlo na Stadionu pod Bijelim brijegom. [[[LIVESTREAM! ]#]] Zvijezda Zrinjski uživo 04/12/2023 EkipaEkipa je stigla u Modriču na utakmicu 15. kola Premijer lige BiH. Utakmica Sloga - Zvijezda 09 počinje u 13:00 sati. Branimir Vanovac y 38 personas más. Nadamo se svakako da će se ovaj nedostatak sreće 'vratiti' Mostarcima. 79'Nova prilika za Zrinjski. Sve manje vremena za Mostarce u prvom meču, još malo više od 10 minuta plus sudijska nadoknada. 74'Nova pauza za osvježenje igrača. Zrinjski ima još 15 minuta da dođe do pozitivnog rezultata u prvoj utakmici. 73'Zrinjski ne prestaje s napadima, upućen još jedan šut, ali van okvira gola. 71'Nova gužva i novi dobar napad za Zrinjski, ali inicijativa još nema rezultata. Semafor kaže: 1:0 za Slovan. FK Zvijezda 09 HSK Zrinjski Mostar Statistics Besides, comprehensive pre-match and live betting odds. We will also provide you with team lineups, instant live scores and commentary. So enjoy the best ...